תנו לגדול בשקט! האתר היחיד בארץ לאיתור פדופילים והמתעללים מינית בקטינים


חיפוש במאגר

אתר זה מציג נתונים על מאות עבריינים שביצעו עבירות מין בילדים. חלקם ביצעו עבירה כלשהי אחת בלבד נגד קטינים וחלקם פדופילים מועדים, שחוזרים שוב ושוב על פשעיהם.

האתר מסתמך בשלב זה רק על מידע, שמקורו באלפי פירסומים באתרי האינטרנט השונים. חלקם מהידיעות שפורסמו על עצירת חשוד, אחרות פורסמו על הגשת כתב אישום או על הרשעת הנאשם. נתונים אחרים מגיעים מפסקי-דין וגזרי-דין המופיעים באינטרנט.
שאיפתנו לעתיד הלא רחוק, היא לפרסם באתר את פרטי כל העבריינים שביצעו עבירות מין בקטינים בארץ, לא רק אלה שפרטיהם נחשפו בתקשורת. נרצה להסתמך גם על מקורות נוספים: הציבור הרחב, הפרקליטות, המשטרה, עד שנגיע למצב בו פרטי כל הפדופילים יופיעו אצלנו. מטרתנו היא לפרסם באתר כל עבריין מין חדש המתגלה או כל שינוי סטטוס שלו: מעצר, הגשת כתב אישום, הרשעה/זיכוי, גזר-דין, כניסה למאסר ושחרור ממאסר.

רוב העבריינים המופיעים במאגר הורשעו בדין. מכיוון שכאמור, אנו מסתמכים על ידיעות באינטרנט, לגבי חלק מהאנשים המופיעים במאגר ידוע לנו רק על היותם עצורים, או במקרה אחר על הגשת כתב אישום נגדם או על גזר-דינם.
רובם הגדול של העבריינים המופיעים במאגר הורשע באונס ו/או מעשי סדום ו/או מעשים מגונים בקטינים.
חלקם הקטן של המופיעים במאגר זה הורשע 'רק' באחזקת חומר פדופילי באינטרנט והפצתו.
בכל מקרה, סעיפי האישום ופרטי ההרשעה, ככל שפורסמו, מוזכרים ברשומה של  כל עבריין.
למרות המאמץ הרב שאנו משקיעים באימות הנתונים, ייתכנו מקרים, בהם פרטי אדם מסויים המופיע במאגר זוכה, מהאשמה האחרונה בה הואשם. אם זיכוי זה לא הובא לידיעת התקשורת, לנו אין אפשרות לדעת אותו. אם הנאשם זוכה מחמת הספק ו/או בגלל רשלנות גורם רשמי כלשהו, אך לפרקליטות או לשופט/ת ברור שלא מדובר ב'צדיק' - פרטי אותו אדם ימשיכו להופיע במאגר.

האתר מרכז מידע רב ככל האפשר על העבריינים, בכדי שנדע להזהר מהם: מקום מגורים, איזור הפעולה (לא תמיד  זהה למקום המגורים), שיטת הפעולה, סטטוס (במעצר, במאסר, חופשי וכדו') והכי חשוב תמונה: אם נדע לזהותם - נוכל להזהר מהם ולהזהיר את ילדינו.
נכון שמקום המגורים ושיטת הפעולה עשויים להשתנות, אך מנסיון העבר, הפושעים חוזרים לרוב לזירת הפשע וחוזרים לדפוס פעילותם הישן: מי שנהג לצוד את קורבנותיו ברחוב יעשה זאת גם לאחר שחרורו. מי שזירת האינטרנט היא החביבה עליו כדי ללכוד ברשתו את הקורבן הבא, ימשיך, מן הסתם בשיטה זו.
לגבי הסטטוס: הסטטוס שהוצמד לכל עבריין נעשה בהתאם לעונש שנגזר עליו ולפי שנת גזר-הדין.
למשל: אם על אדם נגזרו 20 שנות מאסר בשנת 2001: הסטטוס שיוצמד לו ב 2010 יהיה "במאסר", כי אנו מניחים שהוא בכלא.
לעומת זאת, אם הידיעות האחרונות שיש לנו על אדם שנעצר בחשד לעבירות מין בילדים הן מ 2006, אבל אין ברשותנו ידיעה על תוצאות המעצר והחקירה (כתב אישום? הרשעה?), הסטטוס שנצמיד לו יהיה “לא ידוע”.

הנהלת האתר עשתה, עושה ותעשה כמיטב יכולתה להביא לציבור מידע בדוק, אמין ומעודכן. אם בכל זאת גיליתם פרט שגוי באתר, אתם מוזמנים לפנות אלינו בצירוף הוכחות. אם הפנייה תימצא נכונה, נתקן בהקדם את הנתון באתר.

נשמח מאד אם תעדכנו אותנו על כל מידע חדש, הידוע לכם על העבריין: האם שוחרר מהכלא, האם נצפה במקום מגורים אחר מזה הרשום במאגר וכדו'. לאחר אימות הפרטים, נעדכן את האתר שלנו בהם.
כמו כן, נרצה לקבל מכם עדכונים על כל חשד לפשעים פדופיליים בישוב בו אתם מתגוררים. כך נוכל להזהיר את הציבור, ולמנוע מצב שאירע לפני מס' שנים בעיר אילת, בו המשטרה לא עידכנה את הציבור בעיר כי מסתובב בה פדופיל, שאונס ילדות. הסיבה? לא רצו "ליצור פאניקה" בציבור. אנו מאמינים, שאם היו נותנים להורים את הבחירה, היו מעדיפים "להיות בפאניקה" ולא להיות שקועים כל חייהם בחילוץ נפשי ופיזי שלהם ושל ילדתם הקטנה שנאנסה, מפני שלא ידעו שזו תקופה בה יש להשגיח בשבע עיניים על ילדים קטנים. לכן, כמו שכבר אמרנו, אנו רוצים להחזיר את הכוח להורים. שמעתם על מקרי פדופיליה אצלכם בישוב? עדכנו אותנו! אנחנו נדאג לעדכן את הציבור.

אתר זה אינו חושף פרטי קטינים שפגעו בקטינים אחרים, כל עוד הם קטינים ובית-המשפט אסר את פירסום שמותיהם.
איננו חושפים פרטי עברייני מין, שהורשעו בגילוי עריות בקטינים. זאת, מכיוון שחשיפת שמות העבריינים עלולה לחשוף גם את זהות הקורבנות, דבר בו לא היינו רוצים.

האתר מתעדכן כל העת. נא הקפידו להכנס אליו מדי פעם כדי להיות עם היד על הדופק.
אנחנו מאחלים לכולכם רק טוב!!

קראתי. הבנתי. לחיפוש במאגר >> 
דף הבית
חיפוש במאגר
קיר הבושה
מה אומר החוק?
הורים, מה אתם יכולים לעשות?
קישורים
עבריינים תחת צו פיקוח
אות "יקיר הילדים"
אות "מפקיר הילדים"
מצעד התירוצים
צרו קשר
 

תנו לגדול בשקט ©

האתר הוקם כיוזמה פרטית של הורים מודאגים, ששמו לעצמם מטרה לשים קץ לאוזלת היד של הכנסת, המשטרה ומערכת המשפט בכל מה שקשור לטיפול בעברייני מין, התוקפים ילדים.
אנו מקווים שאתר זה יהיה תחילתו של מסע מחאה של הורים רבים, שייגרמו לכך שכל הגורמים הממשלתיים המעורבים, יציבו תמיד את טובת הילדים לפני טובת העבריינים.