תנו לגדול בשקט! האתר היחיד בארץ לאיתור פדופילים והמתעללים מינית בקטינים


הורים, מה אתם יכולים לעשות?  

קודם כל, לא להיות בפאניקה. מטרת אתר זה היא לא להלחיץ, אלא לעורר מודעות וזהירות.
            
האמת שיש צעדים רבים שתוכלו לנקוט כדי לשמור טוב יותר על ילדיכם:

* ילדים קטנים לא מסתובבים ללא ליווי הורים/ אח בוגר במקומות ציבוריים!! לא שולחים לבדו ילד בן 5, שישחק בגן-השעשועים, גם אם הוא נמצא "ממש מתחת לבית".

*שוחחו עם ילדיכם, והזהירו אותם מקשר עם אדם זר. מובן, שיש להתאים את השיחה ותכניה לגיל הילד.

*לגבי העברת מסר של זהירות הנדרשת מילדים הגולשים באינטרנט, אתם יכולים לקרוא בעמוד הקישורים באתר.

*דובבו את ילדיכם: פעמים רבות פדופיל מגיש תחילה ממתק או צעצוע לילד קטן, שאותו סימן כ'קורבן הבא', ורק לאחר פעם-פעמיים, בהם רכש את אמונו, הוא מתקרב  כדי לתקוף. לכן, אם תקפידו על שיחות מהותיות על בסיס יום-יומי עם ילדיכם, ייתכן ותשמעו על כך שהיום מישהו רק הציע לילדכם סוכריה, כך שתוכלו למנוע את האסון זמן קצר לפני התרחשותו.

*שתפו אותנו: שמעתם על מקרי פדופיליה בישובכם? ילדכם סיפר לכם שאדם זר הציע להם ממתק ברחוב? פנו למשטרה מיידית ואח"כ שילחו לנו את הפרטים , כדי שנוכל, לאחר אימות, להוסיף אזהרות באתר.

*ילדכם, חלילה, נפגע?  בדף הקישורים באתר יש הסברים על הצעדים שיש לנקוט לאחר חשש לפגיעה מינית.
לאחר הגשת התלונה במשטרה, אנו ממליצים, למרות הקושי שבדבר, לשתף עימם פעולה, ואם יש צורך – להעיד במשפט. לצערנו, 3 מתוך 4  פדופילים משוחררים ללא דיון משפטי , וזאת כי רבים מהילדים לא מעידים על שארע להם. מכיוון שכך, המשטרה או בית-המשפט משחררים אותם ללא משפט ובוודאי ללא הרשעה. זהו מצב בלתי-נסבל ואסור שיימשך!

*הדבר הכי משמעותי, אולי, שהנהלת האתר למדה מסקירת התנהגות של מאות פדופילים ויכולה להמליץ לכם, ההורים: פדופילים, ברובם, הם אנשים מניפולטיביים שיעשו הכל כדי לעבוד ולהיות בסביבת קטינים: יעבדו כשרתים בבי”ס, כמורים, כמדריכים בחוגים / במועדוניות/ בפנימיות/  בישיבות, כנהגי הסעות ילדים, כעוזרי גננות וכו' וכו'.

אנו יכולים לקבוע בוודאות, שניתן היה למנוע אחוז גבוה מהתקיפות המתוארות באתר זה, לו ההורים היו מבררים  את עברם הפלילי של הגברים הנמצאים בקרבת ילדיהם במשך שעות רבות ביום, כפי שהחוק הישראלי קובע ומאפשר.
חוק זה אוסר על העסקת עברייני מין במוסדות המכוונים למתן שרות לקטינים ולאנשים עם מוגבלות שכלית או התפתחותית. לכן, זכותכם (חובתכם!!) המלאה כהורים לדרוש מהנהלת המוסד בו נמצא ילדכם (בי"ס, מתנ"ס, גן-ילדים, פנימיה, ישיבה, מחלקת ילדים בבי”ח וכדו') להעסיק רק גברים (מאבטחים, מורים, מדריכים חברתיים, שרתים וכיו"ב), שהציגו אישור ממשטרת ישראל שידיהם נקיות. כמו שאתם יודעים לדרוש (ובצדק) המלצות ממועמדות להיות מטפלת של ילדיכם, ואפילו מעוזרת בית פוטנציאלית (!) - לא תדרשו אישור משטרה מאדם הבא במגע יום-יומי עם ילדתכם במרחב הציבורי?

*הכנסו בתדירות גבוהה לאתר שלנו כדי להתעדכן. אם תדעו  שפדופיל השתחרר מהכלא והוא פעיל בישובכם, האם תיתנו לילדתכם בת ה-6 ללכת לבד למכולת השכונתית?

*פניה לעיתונאים ולצלמי העיתונות שבינינו: כל עוד לא הוטל צו איסור פרסום, אנו דורשים שבכל ידיעה בה נחשפת פרשת פדופיליה חדשה, תפרסמו את שם החשוד ואת תמונתו. רק אז המידע יהיה אפקטיבי ויסייע להורים להישמר באמת.

*לסיירת האתר דרושים מתנדבים:  לאיסוף נתונים מהשטח, שטרם פורסמו בתקשורת, על פדופילים עצורים וכלואים. המעוניינים לסייע מוזמנים לפנות אלינו.

*מעיון במאגר, תוכלו לשים לב, שאחוז גבוה של העבריינים בא מהמגזר הדתי-חרדי, הרבה יותר מאשר חלקם היחסי באוכלוסיה. לכן, מכם, ההורים במגזר הדתי-חרדי נבקש: שילחו לנו 'טיפים' ייחודיים עבור המגזר שלכם, כדי שנוכל לפרסמם באתר. 
דף הבית
חיפוש במאגר
קיר הבושה
מה אומר החוק?
הורים, מה אתם יכולים לעשות?
קישורים
עבריינים תחת צו פיקוח
אות "יקיר הילדים"
אות "מפקיר הילדים"
צרו קשר
ENGLISH
 

תנו לגדול בשקט ©

האתר הוקם כיוזמה פרטית של הורים מודאגים, ששמו לעצמם מטרה לשים קץ לאוזלת היד של הכנסת, המשטרה ומערכת המשפט בכל מה שקשור לטיפול בעברייני מין, התוקפים ילדים.
אנו מקווים שאתר זה יהיה תחילתו של מסע מחאה של הורים רבים, שייגרמו לכך שכל הגורמים הממשלתיים המעורבים, יציבו תמיד את טובת הילדים לפני טובת העבריינים.